Today's Deals
Help Guides
Download App
Cadbury
Mini Baubles Chocolate Tree Bauble Decorations Bag
72g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.00
£2.65
£2.78 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Cadbury prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.00
Usually
£6.99
£2.00
Good to know
9 delicious Cadbury milk chocolate tree decorations, The perfect finishing touch to your Christmas Tree!, Suitable for vegetarians.
Reviews
1.4
14 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"These chocolate decorations are so small"
"These were advertised with a picture of the solid squares and circles"
"These are a total waste of money"
"These are not as nice as the chocolate I am used to from Cadburys"
see more
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Cadbury
72g
Cadbury
Chocolate Tree Bauble Decorations Bag
6
£1.65
£2.29 per 100g
73g
Cadbury
Puds Mini Chocolate Bag with Hazelnuts
2
£1.50
£2.05 per 100g
74g
Cadbury
Mini Eggs Chocolate Bag
£1.95
£2.64 per 100g
Cadbury
Mini Eggs Chocolate Eggs Bag
11
£16.00
Cadbury
Dairy Milk Mini Filled Egg Chocolate Bag
1
£1.00
Cadbury
Mini Snow Balls Chocolate Bag
2
£1.65
Cadbury
Mini Eggs
9
£1.00
90g
Cadbury
Dairy Milk Smash Bauble Buttons
£2.50
£2.78 per 100g
Cadbury
Dairy Milk Creme Egg Mini Filled Egg Chocolate Bag
2
£2.00
Cadbury
5Pack Chocolate Mini Rolls Cakes
198
£1.75
£0.35 each
Related Products
60g
Lindt
Milk Chocolate Bear Tree Decorations
29
£6.00
£10.00 per 100g
Sainsbury's
Chocolate Christmas Tree Decorations
£3.50
Bluey
Baubles Christmas Decorations
£0.04
Elf
On The Shelf Bauble Jelly Beans
£1.00
Tesco
Neutral Baubles Christmas Decorations
£0.04
Tesco
Traditional Baubles Christmas Decorations
£0.04
Tesco
Traditional Baubles Christmas Decorations
£0.04
Tesco
Neutral Baubles Christmas Decorations
£0.04
Tesco
Traditional Baubles Christmas Decorations
£0.04
60g
Lindt
Milk Chocolate Teddy Christmas Tree Decorations
29
£4.50
£7.50 per 100g
Related Searches
Cadbury