Today's Deals
Help Guides
Download App
Canerock
Rum Infused with Spices & Natural Flavors
70cl
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£36.50
£5.21 per 100ml
VISIT
Amazon
£40.95
£5.85 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£6.40
Highest
£36.50
£36.50
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Products
70cl
Don Papa
Masskara Spirit Drink
£30.00
£4.29 per 100ml
70cl
Planteray Rum
20th Anniversary XO Barbados Rum Bottle
£50.25
£7.18 per 100ml
7l
Don Papa
RUM DON PAPA BAROKO 40% TUBA
£35.50
£0.51 per 100ml
35cl
The Kraken
Kraken Rum
£14.00
£4.00 per 100ml
70cl
Langs
Banana Rum
£16.10
£2.30 per 100ml
700ml
The Kraken
Black Spiced Rum Roast Coffee
£26.98
£3.85 per 100ml
Langs
Pineapple Rum
£21.20
1800 Tequila
1800 Anejo Tequila 38% Abv
£40.95
70cl
Brockmans
Premium Gin 70 Cl
£22.19
£3.17 per 100ml
70cl
Warner's
Rhubarb Gin
£31.50
£4.50 per 100ml