Today's Deals
Help Guides
Download App
Carolina Herrera
Good Girl Trio Gift Set
7ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£55.00
£785.71 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Carolina Herrera
50ml
Carolina Herrera
Good Girl Eau De Parfum Gift Set
£105.00
£210.00 per 100ml
80ml
Carolina Herrera
Very Good Girl Eau De Parfum
£55.00
£68.75 per 100ml
30ml
Carolina Herrera
Good Girl EDP Spray
£47.32
£157.73 per 100ml
30ml
Carolina Herrera
Very Good Girl Elixir Eau De Parfum
£54.74
£182.47 per 100ml
50ml
Carolina Herrera
Very Good Girl Eau De Parfum
£71.81
£143.62 per 100ml
80ml
Carolina Herrera
Very Good Girl Elixir Eau De Perfum
£94.99
£118.74 per 100ml
50ml
Carolina Herrera
Good Girl Blush Elixir Eau De Parfum
£81.00
£162.00 per 100ml
30ml
Carolina Herrera
Good Girl Legere EDP
£54.99
£183.30 per 100ml
50ml
Carolina Herrera
Good Girl Eau De Parfum
£66.06
£132.12 per 100ml
50ml
Carolina Herrera
Very Good Girl Elixir Eau De Parfum
£82.95
£165.90 per 100ml
Related Products
Body Stories
Butter Trio Gift Set
£3.00
Lynx
Black Trio Gift Set
£14.00
Lynx
All Stars Trio Gift Set
£6.99
Superdrug Studio London
Setting Mist Trio Gift Set
£10.00
Fruity
Lip Balm Trio Gift Set
£6.00
Selected
Lip Oil Trio Gift Set
£10.00
Selected
Lip Gloss Trio Gift Set
£10.00
Nivea
Feel Beautiful Trio Gift Set
£8.00
B.
Cleansing Balm Trio Gift Set
£15.00
Baylis & Harding
Alien Mini Trio Gift Set
£10.00
Related Searches
Carolina Herrera