Today's Deals
Help Guides
Download App
Castle MacLellan
Chicken Liver Parfait with Scottish Heather Honey
100g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£3.50
£3.50 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Castle MacLellan
100g
Castle MacLellan
Duck Liver Parfait with Tangy Orange Scottish Marmalade
£3.50
£3.50 per 100g
Related Products
150g
Taste the Difference
Sainsbury's Smooth Chicken Liver Parfait Taste the Difference
£2.70
£1.80 per 100g
150g
Tesco Finest
Chicken Liver Parfait
£2.70
£1.80 per 100g
Exceptional by ASDA
Chicken Liver Parfait with Raspberry Jelly
£2.04
Waitrose Ltd
No.1 Scottish Heather Honey
£5.00
Waitrose Ltd
No.1 Heather Honey Smoked Scottish Salmon
£6.50
Waitrose Ltd
No.1 Duck Liver Parfait
£4.00
Morrisons The Best
Chicken Parfait With Madeira Wine And Herbs
£5.00
5g
Webbox
Tasty Sticks with Chicken & Liver
£1.47
£4.20 per 100g
Forest Feast
Slow Roast Heather Honey Cashews & Peanuts
£2.40
125g
Webbox
Goodies Baked Treats with Chicken & Liver
£1.30
£1.04 per 100g