Today's Deals
Help Guides
Download App
Catrice
Diamond Haze Jelly Highlighter Stick 010 Born To Sparkle 7
5g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£4.79
each
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Catrice
6g
Catrice
Diamond Haze Highlighter 010 Gimme Glitter
£4.79
each
6.4g
Catrice
Aura Glam Bouncy Highlighter 010 Moonlit Sand
£4.79
each
3g
Catrice
Glass Like Gloss Stick 030 Talk Hibiscus To Me
£4.49
each
10g
Catrice
Magic Shine Eraser Gel To Powder 010 Camera Ready
£5.29
£52.90 per 100g
Related Products
essence
Baby Got Diamond Highlighter Stick
£3.49
7g
17.
Jelly Tint Blush Stick 010 Very Cherry
£5.00
each
3g
Catrice Cosmetics
Catrice Glass Like Highlighter Stick 010 Keep It Glassy 5
£4.79
each
MUA
Shimmer Highlight Peach Diamond
£3.50
55g
Umberto Giannini
Jelly Stick
£9.95
£18.09 per 100g
5g
essence cosmetics
Essence Jelly Jewels Glitter Stick 02 Diamond Dust 2
£3.99
each
228ml
Air Wick
Vanila Haze 24 7 Active Fresh Kit
£4.99
£2.19 per 100ml
Morphe
Dreamlight Gelee Highlighter Stick Over Ice
£8.99
NYX Professional Makeup
Jumbo Highlighter Coconut Cake
£7.99
125ml
Police
To Be Born To Shine Woman EDP
£11.00
£8.80 per 100ml