Today's Deals
Help Guides
Download App
Caudalie
Tinted Lip Conditioner
4.5g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£9.00
each
VISIT
Amazon
£9.00
each
VISIT
Ebay
£16.39
each
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
3.9
15 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Caudalie
Caudalie
Beauty Elixir & Tinted Lip Balm Duo
£20.00
Caudalie
Lip Conditioner
127
£6.50
Caudalie
Lip Balm Duo
£9.00
Caudalie
Vinotherapist Lip And Hand Duo
£11.00
35ml
Caudalie
Vinoclean Instant Detox Mask
9
£11.99
£34.26 per 100ml
Related Products
Avon
Tinted Lip Balm Shade Red
£8.00
Trouble Maker
Jinx Tinted Lip Balm Flow Pink
£3.00
10ml
Dr. Pawpaw
Tinted Peach Pink Balm
2
£3.00
£30.00 per 100ml
4.5g
Korres
Lip Balm Wild Rose Tinted
£6.77
each
10g
Vaseline
Lip Therapy Rosy Tinted Balm Tube
7
£1.65
£16.50 per 100g
4.5g
Korres
Lip Balm Mulberry Tinted
£7.11
each
Superdrug
Tinted Lip Balm Berry
£2.50
4.25g
Burt's Bees
Tinted Lip Balm Rose
408
£6.79
each
2g
W7
Balm-ish Tinted Lip Balm Rumour
£3.00
each
2g
W7
Balm-ish Tinted Lip Balm Whisper
£3.00
each
Related Searches
Caudalie