Today's Deals
Help Guides
Download App
Charlie Bigham's
Spaghetti Carbonara for 2
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£9.95
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Charlie Bigham's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.25
Usually
£9.95
£9.95
Supermarket Alternatives
Iceland
Spaghetti Carbonara 400g
£2.50
£0.63 per 100g
Tesco
Spaghetti Carbonara 400g
£4.75
£1.19 per 100g
Asda
Spaghetti Carbonara
£2.00
Morrisons
The Best Spaghetti Carbonara
£4.75
Waitrose
Waitrose Italian Spaghetti Carbonara for 1
£4.20
Sainsbury's
Tomato & Mozzarella Pasta Bake Ready Meal For 1 400g
£3.75
£0.94 per 100g
see more
Good to know
less cardboard
Striving for a greener planet
Visit website for more information and chance to win prizes
Design by BIGFISH.CO.UK
Reviews
3.3
37 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"This is one of our favourite CB meals at the moment"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Charlie Bigham's
Charlie Bigham's
Spaghetti Bolognese
41
£6.50
£1.81 per 100g
Charlie Bigham's
Moussaka for 2
154
£7.96
Charlie Bigham's
Roasted Vegetable Lasagne for 2
106
£8.95
Charlie Bigham's
Four Cheese Macaroni For 2
22
£8.95
Charlie Bigham's
Fish Pie for 2
746
£9.95
£1.52 per 100g
Charlie Bigham's
Risotto for 2 with Chicken & Mushroom
45
£9.95
Charlie Bigham's
Shepherd's Pie
102
£9.95
Charlie Bigham's
Spanish Chicken & Roasted Potatoes for 2
77
£9.95
Charlie Bigham's
Thai Panang Chicken Curry for 2
42
£9.95
Charlie Bigham's
Cottage Pie
206
£9.95
£1.53 per 100g
Related Products
ASDA
Meal For One Spaghetti Carbonara
105
£3.57
Morrisons
Spaghetti Carbonara
4
£3.75
Co-op
Spaghetti Carbonara
£4.00
£1.00 per 100g
Tesco Finest
Spaghetti Carbonara
262
£4.75
£1.19 per 100g
Tesco Calorie Controlled
Spaghetti Carbonara
53
£3.75
£0.99 per 100g
Tesco
Spaghetti Carbonara
101
£3.75
£0.94 per 100g
Iceland
Spaghetti Carbonara
15
£2.50
£0.63 per 100g
Tesco
Spaghetti Carbonara
44
£2.00
£0.50 per 100g
CUCINA
Spaghetti Carbonara
£2.79
La Famiglia Rana
Spaghetti Carbonara
30
£9.00
£1.11 per 100g
Related Searches
Charlie Bigham's
Pastas
Ready Meals
Carbonaras
Meal Deals