Today's Deals
Help Guides
Download App
Charlie
Black Body Spray
75ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Superdrug
£0.30
£0.40 per 100ml
VISIT
Savers
£1.00
£1.33 per 100ml
VISIT
Ebay
£4.60
£6.13 per 100ml
VISIT
Amazon
£4.98
£6.64 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Charlie prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£0.30
Usually
£0.60
Highest
£1.19
£0.30
Supermarket Alternatives
Asda
Java Body Spray 150ml
£1.00
£0.67 per 100ml
Superdrug
Female Body Spray Devotion
£1.00
Tesco
Cotton Fresh Air Freshener 300ml
£1.00
£0.33 per 100ml
Sainsbury's
Aerosol Freshener Linen 250ml
£2.20
£0.88 per 100ml
Good to know
Take an unexpected journey
Create a bespoke individual fragrance
Enhance fragrance notes
Hold body spray can 15cm from body and spray
Scent of White Musk + Mandarin
see more
Reviews
4.8
15 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
"Love these charlie body sprays great value for money"
"I love the smell its a light musk smell"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Charlie
75ml
Charlie
Red Perfumed Body Spray
32
£0.30
£0.40 per 100ml
75ml
Charlie
Pink Perfumed Body Spray
15
£0.30
£0.40 per 100ml
100ml
Charlie
Red EDT Natural Spray
£4.49
£4.49 per 100ml
100ml
Charlie
Blue EDT Spray
£4.49
£4.49 per 100ml
Related Products
250ml
Lynx
Black Bodyspray Deodorant XXL Men
53
£3.50
£1.40 per 100ml
150ml
Lynx
Fine Fragrance Collection Premium Deodorant Bodyspray Black Vanilla
371
£2.95
£1.97 per 100ml
150ml
Lynx
Black Aerosol Deodorant Bodyspray
202
£2.68
£1.79 per 100ml
Lynx
Fine Fragrance Black Vanilla Deodorant Bodyspray
1
£1.75
75ml
Impulse
Be Surprised Bodyspray Deodorant
156
£0.88
£1.17 per 100ml
150ml
Lynx
Fine Fragrance Collection Premium Deodorant Bodyspray Blue Lavender
367
£2.95
£1.97 per 100ml
150ml
Addiction
Bodyspray Gold
27
£1.49
£0.99 per 100ml
150ml
Lynx
Excite Aerosol Bodyspray Deodorant for Men
122
£2.67
£1.78 per 100ml
150ml
Lynx
Africa Aerosol Bodyspray Deodorant The G.O.A.T. Of Fragrance
3,417
£2.68
£1.79 per 100ml
150ml
Lynx
Fine Fragrance Collection Cherry Spritz Premium Body Spray
399
£2.95
£1.97 per 100ml
Related Searches
Charlie
Deodorants
Perfumes
Body Sprays
Sprays