Today's Deals
Help Guides
Download App
China Town
Dim Sum Mix
180g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£3.00
£1.67 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£3.00
£1.67 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Usually
£2.75
Highest
£3.19
£3.00
Good to know
Wrapped in delicate dumpling pastry
Succulent prawns
Chopped vegetables and Shiitake mushrooms
Ready in less than 3 minutes
Handmade
Pre-steamed
see more
Reviews
4.4
9 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Products
240g
Tiger Tiger
Tiger Dim Sum Royal Prawn Ha Kau
8
£4.00
£1.67 per 100g
168g
Itsu
6 Chicken Dim Sum
£3.00
£1.79 per 100g
168g
Itsu
6 Prawn Dim Sum
1
£3.00
£1.79 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Dim Sum Selection
29
£3.60
240g
Tiger Tiger
Dim Sum Gyoza Dumplings Vegetable
2
£1.80
£0.75 per 100g
168g
Itsu
6 vegetable dim sum
12
£3.00
£1.79 per 100g
200g
Tesco
Choi Sum
42
£1.70
£0.85 per 100g
200g
Sainsbury's
Choi Sum
16
£1.70
£0.85 per 100g
200g
Market Street
Choi Sum
£1.70
£0.85 per 100g
600g
Warburtons
Tiger Bloom White Bread
152
£1.40
£0.23 per 100g
Related Searches
China Town
Dumpling Mixes