Today's Deals
Help Guides
Download App
Christina Aguilera
Definition Eau De Parfum
50ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£17.95
£35.90 per 100ml
VISIT
Superdrug
£18.00
£13.50
£36.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£12.00
Usually
£17.95
Highest
£18.95
£17.95
Good to know
Fragrance of dynamic contrasts
Floral and musky scent
Evoke feminine power
Reviews
5.0
1 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Christina Aguilera
30ml
Christina Aguilera
Xtina Eau De Parfum
3
£7.50
£25.00 per 100ml
Christina Aguilera
Signature Eau De Parfum
39
£13.50
30ml
Christina Aguilera
Eau de Parfum
54
£8.00
£26.67 per 100ml
30ml
Christina Aguilera
Moonlight Bloom Eau de Parfum
14
£14.00
£46.67 per 100ml
30ml
Christina Aguilera
By Night Eau De Parfum
23
£13.50
£45.00 per 100ml
50ml
Christina Aguilera
Signature By Night Edp
33
£13.50
£27.00 per 100ml
Related Products
100ml
Prada
Infusion De Figue Eau Parfum
196
£72.00
£72.00 per 100ml
100ml
Marc Jacobs
Perfect Eau De Parfum
2,860
£58.95
£58.95 per 100ml
50ml
Marc Jacobs
Daisy Wild Eau So Intense Eau de Parfum
1,888
£48.95
£97.90 per 100ml
50ml
Marc Jacobs
Daisy Wild Eau De Parfum
1,319
£47.95
£95.90 per 100ml
100ml
Cacharel
Noa Eau De Toilette Spray
121
£26.25
£26.25 per 100ml
160ml
Calvin Klein
Euphoria Eau De Parfum For Women
£49.95
£31.22 per 100ml
8ml
Olfactive O
Floral Eau De Parfum Purse Spray
£25.00
£312.50 per 100ml
30ml
Marc Jacobs
Perfect Eau de Parfum
2,860
£34.95
£116.50 per 100ml
30ml
Miu Miu
L'eau Bleue Eau De Parfum Fresh Floral Feminine Fragrance
69
£65.00
£216.67 per 100ml
30ml
Prada
Paradoxe Eau de Parfum
8,205
£55.24
£184.13 per 100ml
Related Searches
Christina Aguilera