Today's Deals
Help Guides
Download App
Chupa Chups
Hair & Body Mist Mini Set
50ml
5
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£12.00
£4.80 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Chupa Chups
15g
Chupa Chups
Chupa Chupa Melody Pops
£0.40
£2.67 per 100g
11g
Chupa Chups
Sugar Free
£0.40
£3.64 per 100g
Chupa Chups
lolly
£0.28
64g
Chupa Chups
Big Babol Sugar Free (16Pack)
£1.00
£1.56 per 100g
Chupa Chups
10 Sour Assorted Flavour Lollipops
£3.00
Chupa Chups
Gel Car Air Freshener
£1.49
Chupa Chups
Soft & Chewy Fruity Flavour Bites
£1.25
192g
Chupa Chups
16 x Netflix Stranger Things Upside Down Assorted Flavoured Lollipops
£2.00
£1.04 per 100g
192g
Chupa Chups
16 x Netflix Stranger Things Assorted Flavoured Lollipops
£2.00
£1.04 per 100g
Related Products
Ted Baker
London Body & Hair Fragrance Mist Trio Gift set
£14.99
So...?
Pebl Mini Collection Set (Hair & Body Mist 3x60Ml)
£9.99
So...?
Body Mist By So…? Mini Mist Set
£4.99
Fenty Skin
Lil Mists Mini Body Mist Duo Set
£26.00
50ml
4
So...?
Body Mist By So…? Mini Set
£5.99
£3.00 per 100ml
90ml
Sundae
Mood Board Body Mist
£14.99
£16.66 per 100ml
90ml
Sundae
Soft Serve Body Mist
£14.99
£16.66 per 100ml
90ml
Sundae
Flower Girl Body Mist
£14.99
£16.66 per 100ml
So...?
Delish Mini Mist Set
£9.00
150ml
Marc Jacobs
Daisy Mist Tropical Glow Hair And Body
£24.00
£16.00 per 100ml
Related Searches
Chupa Chups