Today's Deals
Help Guides
Download App
Clinique
My Happy Cookies & Kisses Eau De Parfum
15ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£24.00
£160.00 per 100ml
VISIT
Boots
£32.00
£24.00
£213.33 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Clinique prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£22.50
Usually
£30.00
Highest
£32.00
£24.00
Sizes
15ml
Cheapest
£24.00
£160.00 per 100ml
15ml
£24.00
£160.00 per 100ml
15ml
£32.00
£213.33 per 100ml
15ml
£32.00
£213.33 per 100ml
100ml
Best Value
£56.25
£56.25 per 100ml
100ml
£58.45
£58.45 per 100ml
Supermarket Alternatives
Superdrug
Female Body Spray Devotion
£1.00
Asda
Unique Body Spray 150ml
£1.00
£0.67 per 100ml
Sainsbury's
Scented Room Spray Seaside Walk
£6.00
Tesco
Spring Fresh Air Freshener Spray 300ml
£1.00
£0.33 per 100ml
Good to know
Delicious like baking on a lazy Sunday
Nibble something yummy just out of the oven
A touch of Cinnamon, rich Vanilla, and creamy Chestnuts
An indulgent scent to wear alone or layer
Notes: Baked apple and Vanilla bean
Rich
Grounding
Irresistible
see more
Reviews
4.0
7 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Clinique
15ml
Clinique
My Happy Lily Of The Beach Eau De Parfum
6
£32.00
£213.33 per 100ml
15ml
Clinique
My Happy Baby Bouquet Eau De Parfum
11
£32.00
£213.33 per 100ml
50ml
Clinique
Happy Eau De Parfum Spray
4
£16.95
£33.90 per 100ml
Related Products
50ml
Giorgio Armani
My Way Eau de Parfum Refillable
23,438
£62.99
£125.98 per 100ml
125ml
Yardley
Lily Of The Valley Eau De Toilette
48
£13.42
£10.74 per 100ml
100ml
Viktor & Rolf
Flowerbomb Eau De Parfum Tiger Lily
1,888
£33.99
£33.99 per 100ml
100ml
Viktor & Rolf
Flowerbomb Pretty Peony Eau De Parfum
£96.48
£96.48 per 100ml
100ml
Guerlain
Mon Guerlain Sparkling Bouquet Eau De Parfum
10
£73.80
£73.80 per 100ml
50ml
Dolce & Gabbana
The Only One Eau De Parfum Intense
£59.79
£119.58 per 100ml
50ml
Hugo Boss
BOSS The Scent Eau de Parfum for Her
199
£44.30
£88.60 per 100ml
50ml
Christina Aguilera
Definition Eau De Parfum
1
£17.95
£35.90 per 100ml
50ml
Azzaro
Wanted Eau De Parfum
£36.60
£73.20 per 100ml
100ml
Adidas
Vibes Happy Feels Eau de Parfum For All
29
£17.25
£17.25 per 100ml
Related Searches
Clinique
Perfumes
Gift Sets
Sprays