Today's Deals
Help Guides
Download App
Co-op British
Chicken Breast Fillets
580g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Co-op
£5.15
£0.89 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Co-op British prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£4.01
Usually
£17.00
£5.15
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Co-op British
400g
Co-op British
Chicken Mini Breast Fillets
£4.90
£1.23 per 100g
300g
Co-op British
Chicken Breast Fillet
£2.29
£0.76 per 100g
120g
Co-op British
Roast Chicken Breast
£2.65
£2.21 per 100g
500g
Co-op British
Chicken Thigh Fillets
£5.50
£1.10 per 100g
170g
Co-op British
Chicken Poppers
£2.90
£1.71 per 100g
55g
Co-op British
Chicken Satay with a Sweet Chilli Sauce Dip
£1.75
£3.18 per 100g
160g
Co-op British
Sliced Curly Kale
£0.90
£0.56 per 100g
120g
Co-op British
No Added Water Breaded Ham
£2.60
£2.17 per 100g
500g
Co-op British
Parsnips
£0.90
£0.18 per 100g
350g
Co-op British
12 Beef Meatballs
£5.35
£1.53 per 100g
Related Products
750g
Iceland
Chicken Breast Fillets
£8.05
£1.07 per 100g
600g
ASDA
Chicken Breast Fillets
£4.50
£0.75 per 100g
400g
Iceland
Chicken Breast Fillets
£5.18
£1.30 per 100g
1kg
ASDA
Chicken Breast Fillets
£6.86
£0.69 per 100g
300g
Iceland
Chicken Breast Fillets
£3.57
£1.19 per 100g
ASHFIELDS
Chicken Breast Fillets
£12.29
1.5kg
Iceland
Chicken Breast Fillets
£11.50
£0.77 per 100g
1kg
Halal Eat
Chicken Breast Fillets
£7.00
£0.70 per 100g
1.2kg
ASDA
Chicken Breast Fillets
£6.24
£0.52 per 100g
Tesco
Chicken Breast Fillets
£2.44