Today's Deals
Help Guides
Download App
Co-op
Mini Egg Bites
180g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Co-op
£2.40
£1.33 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Co-op
Co-op
Millionaire Mini Bites Tub
£3.10
£0.17 each
220g
Co-op
Big Night In Salted Caramel Pretzel Mini Bites
£3.70
£1.68 per 100g
275g
Co-op
Egg Noodles
£1.40
£0.51 per 100g
250g
Co-op
Medium Egg Noodles
£0.95
£0.38 per 100g
350g
Co-op
Egg Fried Rice
£2.20
£0.63 per 100g
162g
Co-op
Southern Fried Chicken Bites
£2.90
£1.79 per 100g
Co-op
Chocolate Cornflake Cluster Bites
£3.10
£0.17 each
72g
Co-op
Sweet Chilli Protein Bites
£1.45
£2.01 per 100g
200g
Co-op
Spicy Buffalo Chicken Bites
£3.70
£1.85 per 100g
Co-op
Marbled Egg with Fudge and Biscuits
£7.00
Related Products
216g
Sainsbury's
Mini Egg Bites
£2.55
£0.07 per 100g
216g
Sainsbury's
Egg Bites
£1.49
£0.06 per 100g
30g
Kudos
Feta & Tomato Egg Bites
£1.50
£2.50 per 100g
Cadbury
Mini Egg
£5.75
Two Chicks
Cream Cheese & Herb Eggceptional Egg Bites
£2.50
50g
Two Chicks
Three Cheese & Ham Eggceptional Egg Bites
£2.50
£2.50 per 100g
50g
Two Chicks
Cheese Tomato & Basil Eggceptional Egg Bites
£2.50
£2.50 per 100g
Scoville
Mini Egg Pan
£8.00
250g
Tesco
Millionaire Mini Bites
£3.75
£1.50 per 100g
Gullon
Cheese Mini Bites
£1.00