Today's Deals
Help Guides
Download App
Coca-Cola
Original Taste Mini
200ml
6
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.50
£0.29 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Coca-Cola
500ml
Coca-Cola
Original Taste Soft Drink Can
£1.50
£0.30 per 100ml
330ml
8
Coca-Cola
Classic Cherry
£5.00
£0.19 per 100ml
330ml
Coca-Cola
Cherry
£1.55
£0.47 per 100ml
500ml
Coca-Cola
Cherry
£1.89
£0.38 per 100ml
1.75l
Coca-Cola
Cherry
£2.58
£0.15 per 100ml
500ml
Coca-Cola
Cherry Float
£1.89
£0.38 per 100ml
1.75l
Coca-Cola
Cherry Float
£2.70
£0.15 per 100ml
330ml
8
Coca-Cola
Cherry Float Cans
£4.50
£0.17 per 100ml
500ml
Coca-Cola
Zero Sugar Cherry
£1.85
£0.37 per 100ml
330ml
8
Coca-Cola
Zero Sugar Cherry
£3.00
£0.11 per 100ml
Related Products
260g
Jacob's
Mini Cheddars
£2.50
£0.96 per 100g
22
Jacob's
22 Mini Cheddars Original x22Pack
£3.50
£0.16 each
186g
6
Mission
Mini Wraps Original
£1.26
£0.11 per 100g
20g
6
Babybel
Mini Original Cheese Snack
£1.95
£1.63 per 100g
23g
6
Jacob's
Mini Cheddars Original Baked Snacks
£1.35
£0.98 per 100g
20g
10
Babybel
Mini Babybel Original Cheese Snacks
£2.89
£1.45 per 100g
20g
12
Babybel
Mini Original Cheese Snacks
£3.55
£1.48 per 100g
Jacob's
Mini Cheddars Original
£2.50
14
Jacob's
Mini Cheddars Original
£2.89
£0.21 each
10
Babybel
Original Mini Babybels
£2.89
£0.29 each