Today's Deals
Help Guides
Download App
M&S
Cook With M&S Ancho Chilli Flakes
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
ASDA
Cook Ancho Chilli Flakes
VIEW
Sainsbury's
M&S Plain Pancakes
VIEW
Superdrug
Butterfly Rings S M
VIEW
Superdrug
Slippers Teddy S M
VIEW
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Ancho Chilli Flakes 27g
£1.15
£4.26 per 100g
Asda
Cook Ancho Chilli Flakes 30g
£1.00
£3.33 per 100g
Waitrose
Duchy Organic Chilli Flakes
£2.45
Tesco
Birds Eye Chilli Flakes 32g
£1.00
£3.13 per 100g
Good to know
Add fruity kick to dishes
100s of time-saving ingredients
Produce of multiple countries
Packed in UK
Reviews
5.0
6 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
"These chilli flakes give a lovely"
"Love to use in Chilli con Carne"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
M&S
Chillies
Chilli Flakes
Spices
Seasonings