Today's Deals
Help Guides
Download App
M&S
Febi Bilstein 171551 Rear Right Splash Guard Brake Disc Fits Bmw 3 Series
3
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Sainsbury's
M&S Plain Pancakes
VIEW
Superdrug
Butterfly Rings S M
VIEW
Superdrug
Slippers Teddy S M
VIEW
JML
Comfortisse Posture Pro Black S m
VIEW
Supermarket Alternatives
Morrisons
British Salt & Pepper Chicken Crown 700g
£5.00
£0.71 per 100g
Sainsbury's
Piri Piri Spatchcock British Chicken 1.26kg
£6.00
£0.48 per 100g
Asda
Extra Tasty Large Chicken
£5.67
Tesco
Tikka Chicken Breasts 355g
£5.65
£1.59 per 100g
Iceland
Extra Tasty Whole Chicken Seasoned with Salt & Pepper
£7.48
see more
Good to know
Coated in sugar, smoked salt and spices
Topped with parsley and lemon
Simply roast in the oven
Serves 4
Time-saving ingredients
Made in the UK
M&S assured chicken from farms in the UK
see more
Reviews
3.2
152 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
M&S
Chickens
Proteins
Cooked Chickens
Meats