Today's Deals
Help Guides
Download App
Costieres de Nimes
Cuvee Reserve
75cl
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£6.50
£0.87 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Persistent sunshine and Mediterranean climate results in ripe blackberry and black cherry flavors.
Flavors lead into warming black pepper and a hint of violet.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Costieres de Nimes
Costieres de Nimes
Reserve du Palais Costieres de Nimes Red Wine
£9.00
Related Products
75cl
Grignan-les-Adhemar
Cuvee Traditionnelle
£5.50
£0.73 per 100ml
75cl
Cotes du Rhone
Cuvee Reserve Cotes Du Rhone Red Wine
£7.50
£1.00 per 100ml
75cl
Nyetimber
Classic Cuvee England
£37.61
£5.01 per 100ml
75cl
The Bolney
Estate Classic Cuvee
£32.00
£4.27 per 100ml
750ml
First Cape
Special Cuvee Merlot
£7.50
£1.00 per 100ml
Krug
Grande Cuvee
£260.00
Nyetimber
Classic Cuvee
£43.00
75cl
Bollinger
Champagne Non Vintage
£46.69
£6.23 per 100ml
75cl
First Cape
Special Cuvee Sauvignon
£7.25
£0.97 per 100ml
75cl
Laurent Perrier
Laurent-Perrier Cuvee Rose
£66.65
£8.89 per 100ml
Related Searches
Costieres de Nimes