Today's Deals
Help Guides
Download App
Crosta Mollica
Capricciosa Sourdough Pizza
465g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£6.25
£1.34 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Crosta Mollica prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.80
Usually
£5.50
Highest
£6.25
£6.25
Reviews
4.3
29 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Crosta Mollica
540g
Crosta Mollica
Pizza Base
10
£4.95
£0.46 per 100g
458g
Crosta Mollica
Primavera Sourdough Pizza
£6.25
£1.36 per 100g
403g
Crosta Mollica
Crosta & Mollica Margherita Sourdough Pizza
115
£6.00
£1.49 per 100g
Crosta Mollica
Frozen Regina Sourdough Pizza
10
£4.80
447g
Crosta Mollica
Crosta & Mollica Stromboli Sourdough Pizza with Pepperoni & Spicy Salami
76
£6.00
£1.34 per 100g
448g
CROSTA MOLLICA
Regina Pizza
39
£6.00
£1.34 per 100g
263g
Crosta Mollica
Bianca Pizza Base
7
£3.30
£1.25 per 100g
215g
Crosta Mollica
Salami Napoli
1
£4.80
£1.12 per 100g
546g
Crosta Mollica
Collezione Romana Toscana Pizza
£8.50
£1.56 per 100g
Crosta Mollica
Margherita Vesuvio Pizza Bites
10
£3.50
Related Products
White Rabbit
Sourdough Vegana Pizza
35
£5.95
220g
Tesco
Sourdough Pizza Base
48
£1.70
£0.39 per 100g
453g
Crosta & Mollica
Fiorentina Sourdough Pizza
189
£5.50
£1.21 per 100g
150g, 300g
Schar
Gluten-Free Pizza Base with Sourdough
14
£2.72
£0.91 per 100g
Jus-Rol
Pizza Dough
22
£2.75
403g
Crosta & Mollica
Margherita Sourdough Pizza Tomato Mozzarella & Oregano
213
£5.50
£1.36 per 100g
Morrisons
Flame-Baked Sourdough Pizza Bases
£1.70
400g
White Rabbit
Margherita Sourdough Gluten Free Pizza
17
£6.00
£1.50 per 100g
410g
White Rabbit
Salami Sourdough Gluten Free Pizza
13
£6.00
£1.46 per 100g
405g
Crosta & Mollica
Crosta Mollica Siciliana Sourdough Pizza
18
£5.50
£1.36 per 100g