Today's Deals
Help Guides
Download App
CURLSMITH
Hydro Style Flexi Jelly
237ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£24.00
£10.13 per 100ml
VISIT
Amazon
£24.00
£10.13 per 100ml
VISIT
Ebay
£32.35
£13.65 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.6
87 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From CURLSMITH
237ml
CURLSMITH
In-Shower Style Fixer
87
£18.00
£7.59 per 100ml
222ml
Curlsmith
Bouncy Strength Volume Foam
382
£18.00
£8.11 per 100ml
237ml
CURLSMITH
Multi-Tasking Conditioner
792
£18.00
£7.59 per 100ml
355ml
CURLSMITH
Essential Moisture Shampoo
362
£13.50
£3.80 per 100ml
59ml
CURLSMITH
Weightless Air Dry Curl Cream For All Types
£10.00
£16.95 per 100ml
237ml
Curlsmith
Double Cream Deep Quencher (12 Oz)
412
£18.00
£7.59 per 100ml
237ml
CURLSMITH
Weightless Air Dry Cream Air Dry Curl Cream Hydrating and Detangling For all curl types
1,020
£13.50
£5.70 per 100ml
Related Products
200ml
Inecto
Naturals Curl Club Curl Defining Cream
£2.99
£1.50 per 100ml
John Frieda
Frizz-Ease Dream Curls Curl-Defining Conditioner for Naturally Wavy & Curly Hair
99
£1.75
275ml
Aussie
Bouncy Curls Hydrating Conditioner
129
£4.00
£1.45 per 100ml
200ml
Inecto
Naturals Curl Club No Crunch Scrunching Jelly
£2.99
£1.50 per 100ml
100ml
Lee Stafford
For The Love Of Curls Defining Gel
14
£9.50
£9.50 per 100ml
250ml
Noughty
Wave Hello Curl Defining Conditioner
1,031
£6.80
£2.72 per 100ml
250ml
Inecto
Naturals Curl Club Sulphate Free Shampoo
£2.99
£1.20 per 100ml
250ml
L'Oreal Professionnel
Serie Expert Curl Expression Activating Jelly For Curly To Coliy Hair250 ml
£17.09
£6.84 per 100ml
250ml
Inecto
Naturals Curl Club Moisture Boost Conditioner
£2.99
£1.20 per 100ml
431ml
Shea Moisture
SheaMoisture Coconut & Hibiscus Curl Defining Gel
57
£8.66
£2.01 per 100ml