Today's Deals
Help Guides
Download App
Cypressa
Whole Garlic & Herbs Mixed Olives
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.30
VISIT
Ebay
£5.79
£5.25
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Cypressa prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.30
Usually
£5.50
£2.30
Supermarket Alternatives
Asda
the Deli Marinated Garlic & Herb Olives 150g
£2.98
£1.99 per 100g
Tesco
Olives With Garlic & Chilli 180g
£3.00
£1.67 per 100g
Sainsbury's
Garlic & Herb Green Olives 160g
£3.25
£2.03 per 100g
Waitrose
Waitrose Greek Kalamata Olives
£4.00
Morrisons
Black & Green Olives
£2.25
see more
Reviews
5.0
12 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Cypressa
Cypressa
Sundried Tomato Feta & Kalamata Olive Tapenade
4
£3.00
Cypressa
Greek Halkidiki Olives Double Stuffed with Garlic & Red Pepper
8
£2.30
Related Products
Tesco
Green Olives With Garlic & Herbs
35
£4.50
£1.50 per 100g
Unearthed
Green Olives with Herbs
15
£5.00
£1.46 per 100g
Fragata
Garlic
10
£1.75
£0.50 per 100g
Odysea
Nocellara Olives (170g*)
19
£2.80
£0.97 per 100g
Belazu
Mediterranean Mixed Olives
20
£4.00
Belazu
Antipasti Mixed Olives
22
£4.00
Fragata
Mixed Italian Olives
£3.40
Tesco
Garlic Stuffed Olives
3
£5.00
£1.25 per 100g
Morrisons
The Deli on Market Street Mixed Olives with Garlic & Herbs
£2.75
£2.29 per 100g
Sainsbury's
Mixed Olives & Greek Feta
63
£4.75
£1.67 per 100g
Related Searches
Cypressa
Olives
Black Olives
Green Olives
Pitted Olives