Today's Deals
Help Guides
Download App
Daim
Mini Chocolate Bag
200g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£2.50
£1.25 per 100g
VISIT
Asda
£2.97
£1.49 per 100g
VISIT
Poundland
£3.00
£1.50 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Daim prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.50
Usually
£3.25
£2.50
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Mini Assorted Chocolate Bars 421g
£4.25
£0.04 per 100g
Waitrose
Waitrose Belgian Chocolate Flaked Truffles
£4.80
Asda
15 Chocolate Cluster Mini Bites
£2.00
Tesco
Dreamy Caramel Chocolate Bars Multipack 40g
£1.65
£0.69 per 100g
Morrisons
Belgian Milk Chocolate Florentines 105g
£3.10
£2.95 per 100g
see more
Reviews
4.4
8 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
"Very tasty and also very addictive"
"Very tasty love them so do my family"
"These sweets are small but just the right amount"
"I love Diam bars and these minis are just great"
see more
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Daim
Daim
Chocolate Bar Multipack
3
£1.63
£0.54 each
Daim
Chocolate Bar (3Pack)
£3.00
400g
Daim
Almondy Almond Tarta with Daim Dessert
29
£4.07
£1.02 per 100g
28g
Daim
Bar
£1.25
£4.46 per 100g
85g
Daim
2 Cheesecakes
6
£3.95
£2.32 per 100g
Related Products
73g
Cadbury
Puds Mini Chocolate Bag with Hazelnuts
2
£1.65
£2.26 per 100g
120g
Kinder
18 Mini Chocolate
£2.75
£2.29 per 100g
74g
Cadbury
Mini Eggs Chocolate Bag
£1.95
£2.64 per 100g
55g
M&M's
Christmas Mini Santa Chocolate Bag
£1.69
£3.07 per 100g
Cadbury
Mini Eggs Chocolate Eggs Bag
11
£16.00
Maltesers
Mini Bunnies White Chocolate Bag
45
£2.00
Lindt
Milk Chocolate Mini Eggs Bag
7
£3.25
Cadbury
Dairy Milk Mini Filled Egg Chocolate Bag
1
£1.00
Cadbury
Mini Snow Balls Chocolate Bag
2
£1.65
59g
Maltesers
Mini Reindeer
38
£1.00
£1.69 per 100g
Related Searches
Daim
Sweets
Chocolate Bars
Confectioneries