Today's Deals
Help Guides
Download App
Daise
Moisturising Body Butter in Cinnamon Swirl
250g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Superdrug
£7.99
£3.20 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Daise
Daise
Moisturising Body Butter in Sugar Cookie
£7.99
198g
Daise
Cinnamon Swirl Bath Bomb
£4.99
£2.52 per 100g
250g
Daise
Moisturizing Body Butter Vanilla
£5.32
£2.13 per 100g
510g
DAISE
Body Scrub Vanilla
£5.32
£1.04 per 100g
265ml
DAISE
FOAMING BODY WASH COCONUT
£3.33
£1.26 per 100ml
265ml
DAISE
FOAMING BODY WASH PINEAPPLE
£3.33
£1.26 per 100ml
265ml
Daise
Foaming Body Wash Vanilla
£3.32
£1.25 per 100ml
120ml
DAISE
All Body Spray & Deodorant Hello
£1.99
£1.66 per 100ml
120ml
DAISE
All Body Spray & Deodorant Sunny
£1.99
£1.66 per 100ml
510g
Daise
Body Scrub Vanilla Glaze
£5.32
£1.04 per 100g
Related Products
510g
Daise Beauty
Daise Exfoliating Body Scrub In Cinnamon Swirl
£8.00
£1.57 per 100g
265ml
Daise Beauty
Daise Foaming Body Wash In Cinnamon Swirl
£5.00
£1.89 per 100ml
250g
Daise Beauty
Daise Moisturizing Body Butter Coconut
£8.00
£3.20 per 100g
250g
Daise Beauty
Daise Moisturizing Body Butter Pineapple
£8.00
£3.20 per 100g
250g
Daise Beauty
Daise Moisturizing Body Butter Pomegranate
£8.00
£3.20 per 100g
Daise Beauty
Daise Vanilla Scrub & Body Butter
£16.00
Daise Beauty
Daise Coconut Scrub & Body Butter
£16.00
300ml
Malibu
Aftersun Body Butter
£3.99
£1.33 per 100ml
Co-op
Bakery Cinnamon Swirl Each
£1.25
Waitrose Ltd
Large Cinnamon Swirl Cheesecake
£14.00