Today's Deals
Help Guides
Download App
Dawtona
Sauerkraut With Carrot
500g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.75
£0.35 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Dawtona prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.09
Usually
£1.35
Highest
£1.75
£1.75
Good to know
#9 in Raw Sauerkrauts
Reviews
4.0
2 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Dawtona
500g
Dawtona
Sauerkraut
7
£1.38
£0.28 per 100g
500g
Dawtona
Red Cabbage With Apple
13
£1.75
£0.35 per 100g
510g
Dawtona
Grated Beetroot
34
£1.45
£0.28 per 100g
Dawtona
Pepper Quarters
5
£1.50
500g
Dawtona
Dinner Salad
2
£1.38
£0.28 per 100g
500g
Dawtona
Swedish Salad
9
£1.38
£0.28 per 100g
900g
Dawtona
Gherkins
58
£2.74
£0.30 per 100g
900g
Dawtona
Sour Cucumbers
37
£2.74
£0.30 per 100g
300ml
Dawtona
Tomato Juice
2
£0.93
£0.31 per 100ml
300ml
Dawtona
Spicy Tomato Juice
£0.95
£0.32 per 100ml
Related Products
Polish Specialities
Sauerkraut With Carrot
31
£1.30
850g
Moryn
Sauerkraut with Carrot
21
£1.43
£0.17 per 100g
U J?drusia
Dumplings with Sauerkraut and Mushroom
14
£1.56
850g
Moryn
Sauerkraut
11
£1.43
£0.17 per 100g
Polish Specialities
Sauerkraut
11
£1.15
Hengstenberg
Sauerkraut
43
£2.35
680g
Hengstenberg
Bavarian Style Sauerkraut
38
£2.10
£0.31 per 100g
400g
Vadasz
Raw Garlic & Dill Sauerkraut
135
£4.50
£1.13 per 100g
360g
Biona
Organic Sauerkraut
3
£2.75
£0.76 per 100g
520g
Kucharek
Kuchnia Polska Sauerkraut
3
£0.98
£0.19 per 100g
Related Searches
Dawtona
Sauerkrauts