Today's Deals
Help Guides
Download App
Dior
CHRISTIAN DIOR Addict Eau De Toilette EDT Spray New Sealead Box
50ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£74.95
£149.90 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£72.99
Usually
£77.94
Highest
£79.94
£74.95
Supermarket Alternatives
Superdrug
Female Body Spray Devotion
£1.00
Tesco
Spring Fresh Air Freshener Spray 300ml
£1.00
£0.33 per 100ml
Sainsbury's
Scented Room Spray Seaside Walk
£6.00
Asda
Spring Bloom Air Freshener 250ml
£2.11
£0.84 per 100ml
Good to know
Dior Addict Eau de Toilette is a Floral-Fruity-Woody fragrance
Sicilian Mandarin, Jasmine Sambuc, Tunisian Neroli, Sandalwood and Vanilla are the main notes
Composed by Dior Perfume Creator François Demachy
Strong character with elegance and sensuality
Citrus and fruity, acidic yet rich
Subtle and piquant
Sensual and subtle, spiked with a touch of vanilla
Instantly attractive and free to be seductive.
see more
Reviews
5.0
10 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Dior
Juices
Perfumes
Gift Sets
Sprays