Today's Deals
Help Guides
Download App
Dove
Bar Summer Spritz
90g
2
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£2.00
£1.11 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Dove
720ml
Dove
Summer Spritz Bodywash
£3.75
£0.52 per 100ml
300ml
Dove
Summer Spritz 48Hr Deodorant
£3.29
£1.10 per 100ml
50ml
Dove
Summer Spritz 48Hr Roll On
£1.69
£3.38 per 100ml
75ml
Dove
DermaSpa Face Cream Summer Revived Medium to Dark Self-tan
£2.00
£2.67 per 100ml
90g
2
Dove
Pink Beauty Cream Soap Bar Bar
£1.95
£1.08 per 100g
75ml
Dove
DermaSpa Summer Revived Self-Tan Face Cream Light to Medium
£2.00
£2.67 per 100ml
Dove
Original Moisturising Beauty Bar
£4.66
90g
2
Dove
3In1 Moisturising Beauty Cream Bar
£1.96
£1.09 per 100g
90g
2
Dove
Bar Shea Butter
£1.95
£1.08 per 100g
90g
6
Dove
Bar Soap Dragon Fruit
£3.79
£0.70 per 100g
Related Products
Echo Falls
Fruit Fusion Summer Berries Spritz
£2.60
141.7g
Dr Squatch
Dr. Squatch Soap Bar Summer Citrus
£6.99
£4.93 per 100g
250ml
Aperol
Spritz Can
£3.00
£1.20 per 100ml
100ml
My Expert Midwife
Spritz For Bits
£11.99
£11.99 per 100ml
BELLETTI
Hugo Spritz
£3.99
Morrisons
Sloe Spritz
£6.00
Funkin
Sangria Spritz
£3.10
750ml
Fizzante
Hugo Spritz
£4.49
£0.60 per 100ml
APERINI
Spritz
£4.99
Soap & Glory
Spritz Bundle
£23.97
Related Searches
Dove