Today's Deals
Help Guides
Download App
Dove
No. 1 Original Refillable Anti-Perspirant Starter Kit
35ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£10.60
£30.29 per 100ml
VISIT
Waitrose
£10.66
£30.46 per 100ml
VISIT
Superdrug
£15.99
£45.69 per 100ml
VISIT
Boots
£16.00
£45.71 per 100ml
VISIT
Tesco
£16.00
£45.71 per 100ml
£10.70 CLUBCARD
VISIT
Sainsbury's
£16.00
£45.71 per 100ml
VISIT
see 2 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.6
123 reviews from 6 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Dove
35ml
Dove
Original 72H Anti-Perspirant Refill Pack
49
£4.60
£13.14 per 100ml
50ml
Dove
Original Anti-Perspirant Stick Deodorant
50
£3.00
£6.00 per 100ml
35ml
Dove
No41 Peony & Pineapple 72h Antiperspirant Deodorant Refillable Kit
59
£10.60
£30.29 per 100ml
50ml
Dove
Women Advanced Care Original Antiperspirant Roll On
236
£1.75
£3.50 per 100ml
50ml
Dove
Classic Fresh Anti-perspirant Cream
178
£2.28
£4.56 per 100ml
50ml
Dove
Men+Care Clean Comfort Antiperspirant Deodorant Stick
253
£2.20
£4.40 per 100ml
200ml
Dove
Advanced Care Original Antiperspirant Deodorant Spray Aerosol
586
£3.11
£1.56 per 100ml
150ml
Dove
Advanced Care Original Antiperspirant Aerosol
476
£2.33
£1.55 per 100ml
50ml
Dove
Powder Soft Anti-perspirant Cream
63
£2.50
£5.00 per 100ml
200ml
Dove
Men+Care Sandalwood+Vanilla 72hr Deodorant Spray
110
£3.50
£1.75 per 100ml
Related Products
50ml
Sure
48H Invisible Anti-Perspirant Roll On
61
£1.16
£2.32 per 100ml
50ml
Nivea
Black & White Anti-Perspirant Deodorant Roll-On
195
£1.49
£2.98 per 100ml
50ml
Nivea
Men Black & White Original Anti-Perspirant Deodorant Roll-On 48 Hours Deo
288
£1.49
£2.98 per 100ml
50ml
Sure
Women 72hr Nonstop Antiperspirant Deodorant Roll On Invisible Aqua
24
£1.60
£3.20 per 100ml
50ml
Sure
Men Antiperspirant Deodorant Roll On Base Original
64
£1.06
£2.12 per 100ml
250ml
Nivea
Black & White Clear Female Anti-Perspirant Deodorant Spray 48 Hours
605
£2.74
£1.10 per 100ml
50ml
Sure
Anti-Perspirant Roll On Bright Bouquet Deodorant
6
£1.29
£2.58 per 100ml
100ml
Mitchum
Flower Fresh Anti-perspirant Roll On
32
£2.50
£2.50 per 100ml
Nivea
MEN Deep 72H Anti-perspirant Roll-On Deodorant
£3.99
50ml
Nivea
MEN Cool Kick Anti-Perspirant Deodorant Roll-On
236
£1.49
£2.98 per 100ml
Related Searches
Dove