Today's Deals
Help Guides
Download App
Dr. Oetker
Glamour & Sparkle Sprinkles Mix
115g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£2.65
£2.30 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Dr. Oetker prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.98
Usually
£2.65
£2.65
Supermarket Alternatives
Tesco
Golden Galaxy Sprinkles
£1.40
Waitrose
Cooks' Ingredients Stars and Confetti
£1.45
Sainsbury's
Pink & White 100's & 1000's 80g
£1.40
£1.75 per 100g
Good to know
Add cake decor to almost-set icing for best results
Silver and gold sugar stars, strands and balls
Ideal for insta-worthy baking
Perfect for weddings, anniversaries, birthdays and Christmas cake decorations
Add some sparkle to any bake
Mix of coloured sugar shapes and strands
see more
Reviews
5.0
1 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Dr. Oetker
103g
Dr. Oetker
Chocolatey Sprinkles Mix
£1.75
£1.70 per 100g
Dr. Oetker
Candy Mix Sprinkles
1
£2.30
82g
Dr. Oetker
Party Pink Sprinkles Mix
£1.75
£2.13 per 100g
109g
Dr. Oetker
Bright & Bold Sprinkles Mix
1
£1.75
£1.61 per 100g
Dr. Oetker
Halloween Sprinkles
£2.00
9g
Dr. Oetker
Wafer Confetti Sprinkles
£2.00
each
Dr. Oetker
Dr.Oetker Metallic Bronze Giant Sprinkles
1
£2.55
115g
Dr. Oetker
Chocolatey Caramel Crunch Cake Sprinkles
3
£2.00
£1.74 per 100g
325g
Dr. Oetker
Pistachio Cookie Mix
£2.50
£0.77 per 100g
170g
Dr. Oetker
American Style Pancake Mix
2
£1.32
£0.78 per 100g
Related Products
68g
House of Cake
Pastel Sprinkles Mix
£2.00
£2.94 per 100g
70g
BAKE by ASDA
BAKE by ASDA Pink Sprinkles Mix
7
£1.25
£1.79 per 100g
75ml
Impulse
Into Glamour Body Spray
20
£1.00
£1.33 per 100ml
12g
Max Factor
Nailfinity Gel Polish Glamour Galore 270
25
£2.85
£23.75 per 100g
3.5ml
Rimmel
London Glam'Eyes Professional Liquid Eyeliner Black Glamour
371
£3.55
£101.43 per 100ml
THE PANTRY
Sprinkles
£0.99
Rio Mare
RIO Hollywood Glamour Dressing Table Mirror
1
£80.00
Revlon
Lipstick & Glamour Gloss Get Bronzed Bundle
£17.98
Zuru
Sparkle Girlz Baby Sitter
£5.99
Minky
Sparkle Scourer
£1.00
Related Searches
Sprinkles
Cake Decorations
Cake Sprinkles
Edible Glitters