Today's Deals
Help Guides
Download App
Dr Squatch
Star Wars Wisdom Wash Soap Bar
141g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£7.99
£5.67 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Dr Squatch
141g
Dr Squatch
Star Wars Dark Side Soap Bar
£7.99
£5.67 per 100g
141g
Dr Squatch
Star Wars Ruthless Rinse Soap Bar
£7.99
£5.67 per 100g
141g
Dr Squatch
Star Wars Only Hope Soap Bar
£7.99
£5.67 per 100g
141g
Dr Squatch
Mountain Meadow Soap Bar
£6.99
£4.96 per 100g
141.7g
Dr Squatch
Dr. Squatch Soap Bar Summer Citrus
£6.99
£4.93 per 100g
65g
Dr Squatch
Dr. Squatch Men's All Natural Mini Bar Soap Coconut Castaway
£3.99
£6.14 per 100g
141g
Dr Squatch
Dr. Squatch Harry Potter Hufflepuff Lather Of The Loyal Soap Bar
£7.99
£5.67 per 100g
141g
Dr Squatch
Dr. Squatch Harry Potter Ravenclaw Grit Of The Genius Soap Bar
£7.99
£5.67 per 100g
141g
Dr Squatch
Dr. Squatch Harry Potter Slytherin Suds Of The Sly Soap Bar
£7.99
£5.67 per 100g
344g
Dr Squatch
Christmas Limited Edition Duo Soap Set
£16.00
£4.65 per 100g
Related Products
LEGO
Star Wars Each
£5.99
LEGO
Star Wars Brick-Built Logo
£39.95
F&F Home Disney
Star Wars Mug
£4.00
Mini Make
Star Wars Capsule S1 with Demo Assortment
£3.00
500ml
Soap & Glory
Smoothie Star Body Hydrating Wash
£8.99
£1.80 per 100ml
LEGO
Star Wars Tm Grogu'S Homestead 75443
£10.50
Funko
Star Wars Funko Bitty Pop Advent Calendar
£25.00
LEGO
Star Wars Advent Calendar 2026
£24.55
LEGO
Star Wars R2-D2 6470426
£62.99
LEGO
Star Wars Kylo Ren Helmet Building Set for Adults 75415
£3.95