Today's Deals
Help Guides
Download App
Duck
Fresh Boost Toilet Rim Block Pink Peony
16g
2
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.80
£5.63 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£1.80
£5.63 per 100g
£1.25 NECTAR
VISIT
Amazon
£9.00
£28.13 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Duck prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.80
Highest
£5.55
£1.80
Reviews
4.0
71 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Duck
16g
2
Duck
Fresh Boost Toilet Rim Block Marine Wave
69
£1.80
£5.63 per 100g
36g
Duck
Watermelon Rim Block Toilet Cleaner
£1.00
£2.78 per 100g
36g
Duck
Aqua Blue Rim block Toilet Cleaner
13
£1.00
£2.78 per 100g
38.6g
Duck
Active Clean Marine Toilet Rim Block
8
£1.38
£3.58 per 100g
36g
Duck
Mint Mission Rim Block Toilet Cleaner
£1.00
£2.78 per 100g
38.6g
2
Duck
Active Clean Rim Block Toilet Cleaner Duo Marine
5
£2.50
£3.24 per 100g
38.6g
2
Duck
Active Clean Rim Block Toilet Cleaner Duo Pine
7
£2.50
£3.24 per 100g
Duck
Colouring Rim Block Green
12
£1.20
36ml
Duck
STARTER KIT FRESH DISCS LIME
31
£2.00
£5.56 per 100ml
36ml
Duck
STARTER KIT FRESH DISCS MARINE
37
£2.00
£5.56 per 100ml
Related Products
50g
Bloo
Power Active Fragrance Boost Fresh Flowers Toilet Rim Block
75
£1.00
£2.00 per 100g
Harpic
Active Fresh Pink Blossom Toilet Rim Block Single
8
£1.74
Astonish
Pink Peony Toilet Gel
£1.25
50g
2
Bloo
Power Active Fresh Flowers Toilet Rim Block
278
£1.95
£1.95 per 100g
50g
Bloo
Spa Moments Toilet Block
81
£1.75
£3.50 per 100g
50g
Bloo
Power Active Lemon Toilet Rim Block
41
£1.19
£2.38 per 100g
50g
2
Bloo
Self Active Lavender Toilet Rim Block
£3.25
£3.25 per 100g
25g, 200g
8
Astonish
Fizz & Fresh Pink Peony Toilet Bowl Tablets
2
£1.48
£0.74 per 100g
Max Flush
5 Toilet Rim Block Cleaner- Tropical Blossom (2Pack 45g)
£1.00
Max Flush
5 Toilet Rim Block Cleaner Citrus Sparkle (2Pack)
£1.00
Related Searches
Duck