Today's Deals
Help Guides
Download App
Eastman's
Eastmans Chicken & Bacon Pasta
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Sainsbury's
Chicken & Bacon Pasta
VIEW
Iceland
Chicken & Bacon Pasta
VIEW
Tesco
Chicken & Bacon Pasta Bake
VIEW
Cathedral City
Chicken & Bacon Pasta Bake
VIEW
Today's Price
See how Eastman's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£4.75
Highest
£5.00
£0.00
Supermarket Alternatives
Iceland
Chicken & Bacon Pasta 750g
£4.60
£0.61 per 100g
Tesco
Chicken & Bacon Pasta 300g
£3.10
£1.03 per 100g
Asda
Chicken Bacon & Sweetcorn Pasta Salad 300g
£1.80
£0.60 per 100g
Sainsbury's
Tomato & Basil Chicken Pasta 300g
£3.10
£1.03 per 100g
Morrisons
Chicken & Bacon Tortelloni
£2.25
Waitrose
Waitrose Pesto Pasta
£2.75
see more
Reviews
2.3
75 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
"Very tasty pasta at a low price!"
"Love these with some maple sauce mixed in"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Pastas
Ready Meals
Pasta Salads
Pasta Pots