Today's Deals
Help Guides
Download App
Aldi Eat & Go
Eat & Go Snackin' Southern Fried Chicken Flavour Bites
22.5g
5
List
List
Share
Report
Where To Buy
Supermarket Alternatives
Iceland
Crispy Chicken Popsters
£3.75
Sainsbury's
Southern Fried Breaded Chicken Pops 500g
£2.50
£0.50 per 100g
Asda
Southern Fried Chicken Bites 70g
£0.85
£1.21 per 100g
Tesco
Southern Fried Chicken Bites 500g
£4.00
£0.80 per 100g
Waitrose
Essential British Breaded Chicken Pops
£4.25
see more
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Aldi Eat & Go
Chicken Bites
Snack Packs