Today's Deals
Help Guides
Download App
Edgard & Cooper
Edgard And Cooper Grain Free Wet Kitten Food Duck And Chicken Tin
85g
18
List
List
Share
Report
Where To Buy
Pets At Home
£18.55
£1.21 per 100g
VISIT
Ebay
£32.36
£2.12 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Morrisons
Complete Kitten Selection In Jelly
£3.50
Tesco
Tesco Kitten Food Mixed Selection In Jelly 100g
£2.59
£0.22 per 100g
Waitrose
Waitrose Cat Complete Balance Chic and Veg
£2.40
Sainsbury's
Adult Smooth Pate with Chicken Cat Food 1+ Years 100g
£0.39
£0.39 per 100g
Good to know
Juicy chunks of real free-run duck and chicken in a sauce
Suitable for growing kittens and sterilized cats
High in protein to maintain healthy muscles
No artificial colors, flavors, or added sugar
Grain-free and easy to digest
Contains blueberries, cranberries, and rosemary
Promotes playful behavior in kittens
Made in France
see more
Reviews
4.1
7 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Edgard & Cooper
2kg
Edgard & Cooper
Edgard And Cooper Grain Free Dry Kitten Food Duck And Chicken
£16.79
£0.84 per 100g
85g
16
Edgard & Cooper
Edgard And Cooper Grain Free Complete Wet Kitten Food Pate Duck And Chicken
£11.27
£0.83 per 100g
85g
16
Edgard & Cooper
Edgard And Cooper Grain Free Wet Senior Cat Food Pate Chicken And Turkey Tin
£11.27
£0.83 per 100g
400g
6
Edgard & Cooper
Edgard And Cooper Grain Free Complete Wet Adult Dog Food Beef
£15.12
£0.63 per 100g
400g
6
Edgard & Cooper
Edgard And Cooper Grain Free Complete Wet Puppy Food Duck And Chicken
£15.12
£0.63 per 100g
150g
11
Edgard & Cooper
Edgard And Cooper Grain Free Complete Wet Puppy Food Duck And Chicken
£10.12
£0.61 per 100g
7kg
Edgard & Cooper
Edgard And Cooper Grain Free Complete Dry Puppy Food Duck And Chicken
1
£47.99
£0.69 per 100g
12kg
Edgard & Cooper
Edgard And Cooper Grain Free Complete Dry Puppy Food Duck And Chicken
1
£67.99
£0.57 per 100g
Edgard & Cooper
Edgard And Cooper Grain Free Wet Adult Cat Food Chunks Variety Pack Tin
£9.00
400g
6
Edgard & Cooper
Edgard And Cooper Grain Free Wet Senior Dog Food Chicken And Salmon Tins
£15.90
£0.66 per 100g
Related Products
85g
12
James Wellbeloved
Grain Free Wet Kitten Cat Food Turkey In Gravy Pouches
£12.59
£1.23 per 100g
85g
12
James Wellbeloved
Grain Free Wet Kitten Cat Food Chicken In Jelly Pouches
£12.59
£1.23 per 100g
85g
12
James Wellbeloved
Grain Free Wet Adult Cat Food Turkey In Gravy Pouches
£12.59
£1.23 per 100g
7.5kg
Applaws
Complete And Balanced Grain Free Kitten Dry Food Chicken
£43.99
£0.59 per 100g
85g
12
Sheba
Kitten Wet Cat Food Mixed Selection in Gravy
188
£5.96
£0.58 per 100g
85g
12
James Wellbeloved
Grain Free Wet Senior Cat Food Turkey In Gravy Pouches
£12.59
£1.23 per 100g
90g
12
James Wellbeloved
Grain Free Wet Puppy Food Lamb And Chicken In Gravy Pouches
£12.99
£1.20 per 100g
156g
6
Applaws
Natural Adult Wet Cat Food Chicken Breast With Duck In Broth Tins
£12.89
£1.38 per 100g
85g
40
Sheba
Mixed Selection Wet Kitten Food In Gravy Pouches
4
£14.99
£0.44 per 100g
85g
32
Wainwright's
Grain Free Wet Kitten Food Variety Pack Chicken And Fish
£25.99
£0.96 per 100g
Related Searches
Edgard & Cooper
Cat Foods
Kitten Foods