Today's Deals
Help Guides
Download App
Eezy Freezzy
EEZY Strawberry Flavour Sherbet Topping Candy Confetti
50g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.38
£2.76 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Eezy Freezzy prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.38
Highest
£7.30
£1.38
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Eezy Freezzy
50g
Eezy Freezzy
EEZY Blue Raspberry Flavour Sherbet Topping Candy Confetti
£1.25
£2.50 per 100g
Related Products
50g
Regal
Strawberry Flavour Candy Floss
£1.42
£2.84 per 100g
Pez
Assorted Character Fruit Flavour Candy Dispenser
£1.65
46.7g
Nerds
Grape & Strawberry Candy
£1.30
£2.78 per 100g
PERFECT CHRISTMAS
Strawberry Candy Canes
£0.99
325g
Askeys
Treat Chocolate Flavour Topping
£1.75
£0.54 per 100g
Bebeto
Strawberry Trunks Soft Candy
£1.98
10g
Sugarolly
Strawberry Cotton Candy Roll
£1.50
£15.00 per 100g
Valentine's
Candy Heart Lollipop Strawberry
£2.00
75ml
Tango
Eezy Freezzy 2 in 1 Pops
£1.00
£0.17 per 100ml
120g
Sour Patch Kids
Strawberry
£1.50
£1.25 per 100g
Related Searches
Eezy Freezzy