Today's Deals
Help Guides
Download App
Elle
Home Peach Candle Jar
500g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£8.49
£1.70 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Wellness Manifest Unboxed Candle Wax
£8.00
Morrisons
Unwind Screw Lid Frosted Glass Candle
£5.75
Tesco
TESCO RHUBARB CANDLE
£1.20
Asda
Classic White Woods and Tonka Bean Triple Wick Candle
£8.00
Good to know
Exquisitely peachy and lively.
Let yourself be captivated by summery waves of orange and apple at the top.
In the heart, juicy peach and coconut.
Supported by a base of plum and musk.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Elle
500g
Elle
Home Candy Flake Candle Jar
£8.49
£1.70 per 100g
30ml
Elle
L'Edition EDP
£9.99
£33.30 per 100ml
30ml
Elle
Fleur EDP
£9.99
£33.30 per 100ml
Elle
Fleur Eau de Parfum
£24.48
30ml
Elle
Free Spirit EDP
£9.99
£33.30 per 100ml
Elle
In Paris Edp
£9.99
30ml
Elle
Parisian Nights EDP
£9.99
£33.30 per 100ml
Elle
In Paris Eau De Parfum
£14.99
100ml
Elle
Parisian Night 3 Piece EDP Set
£19.99
£19.99 per 100ml
100ml
Elle
Catwalk London Eau De Parfum
£11.96
£11.96 per 100ml
Related Products
400g
OLOR
Jasmine Peach + Honey 3 Wick Jar Candle
£38.00
£9.50 per 100g
Yankee Candle
Yankee Large Jar Candle Coral Peony
£5.10
Yankee Candle
Home Inspiration Medium Jar Exotic Fruits Candle
£3.90
Prices
Household Odour Eliminating Candle Jar Chef's Candle
£2.80
538g
Yankee Candle
Home Inspiration Large Jar Cherry Vanilla
£9.99
£1.86 per 100g
340g
Yankee Candle
Home Inspiration Patisserie Treat Medium Jar
£13.00
£3.82 per 100g
Yankee |Yankee Candle|Yankee Candle
Yankee Candle Large Cosy Up Jar Candle
£15.89
200g
Yankee Candle
Cinnamon Cider Scented Jar
£6.00
£3.00 per 100g
538g
Yankee Candle
Large Jar Pumpkin Harvest
£17.00
£3.16 per 100g
Yankee Candle
Moonlit Magic Large Jar
£17.00
Related Searches
Elle
Candles
Scented Candles
Candle Sets