Today's Deals
Help Guides
Download App
Estee Lauder
Double Wear 24H Stay-In-Place Lip Liner Red
1.2g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£26.00
each
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£19.50
Highest
£26.00
£26.00
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Estee Lauder
Estee Lauder
Double Wear Foundation Pump
£5.25
4w, 12ml
Estee Lauder
Double Wear Stay- In-Place 24-Hour Concealer
£20.65
11g
Estee Lauder
Double Wear Stay-In-Place Matte Powder Foundation 8N1 Espresso
£30.75
£279.55 per 100g
30ml
Estee Lauder
Double Wear Stay-In-Place Longwear Matte Foundation Spf 688N1 Espresso
£29.62
£98.73 per 100ml
Estee Lauder
Double Wear 24H Waterproof Gel Eye Pencil
£22.50
Estee Lauder
Double Wear Infinite Waterproof Eyeliner
£22.50
30ml
Estee Lauder
Double Wear Sheer Long-Wear Foundation Spf20 6W1 Sandalwood
£18.51
£61.70 per 100ml
Estee Lauder
Double Wear Smooth And Blur Primer Travel Size
£21.00
15ml
Estee Lauder
Double Wear Longwear Matte Foundation Spf 10 Travel Size 7W1 Deep Spice
£20.00
£133.33 per 100ml
Related Products
4.6g
Maybelline
Super Stay Peel-off Lip Liner Stain Up To 24H Tattoo Like Wear Tinted Blush Effect 005 Dawn
£9.99
each
Sacheu
Lip Liner STAY-N
£10.50
Sacheu
Red-Y Or Not Lip Duo
£5.00
Stila
Stay All Day Lip Liner Lasting
£16.79
Barry M
Lip Liner Red
£3.49
3.5ml
Sacheu
Lip Liner Stay-N (Shade: Main Character)
£10.50
£300.00 per 100ml
Maybelline
Super Stay 24H Foundation + Vitamin C*-Shade 36
£13.90
11ml
Catrice
Tubing Stay In Place Volume Mascara 010 Panda-Proof Black
£4.99
£45.36 per 100ml
Maybelline
Super Stay 24H Foundation + Vitamin C* Shade 05
£11.28
1.8ml
Sacheu
Mini Lip Liner Stay-N (Shade: P-Inked)
£10.00
£555.56 per 100ml
Related Searches
Estee Lauder