Today's Deals
Help Guides
Download App
Eukanuba
Small Adult Dry Dog Food Chicken
3kg
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£14.29
£0.48 per 100g
VISIT
Pets At Home
£16.49
£0.55 per 100g
VISIT
Ebay
£23.75
£0.79 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Complete and balanced dry dog food
For small breed dogs (>10KG)
Aged 1 to 8 years
Tailored recipe developed with vets
Carefully composed with quality animal protein
Right balance of vitamins and minerals
High quality nutrition for a long and healthy life
see more
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Eukanuba
3kg
Eukanuba
Small Puppy Dry Dog Food Chicken
£16.49
£0.55 per 100g
3kg
Eukanuba
Small Mature Dry Dog Food Chicken
£14.99
£0.50 per 100g
3kg
Eukanuba
Medium Adult Dry Dog Food Chicken
£16.49
£0.55 per 100g
3kg
Eukanuba
Large And X Large Adult Dry Dog Food Chicken
£15.99
£0.53 per 100g
3kg
Eukanuba
Medium Puppy Dry Dog Food Chicken
£16.49
£0.55 per 100g
12kg
Eukanuba
Small Breed Dry Adult Dog Food Chicken
£38.99
£0.32 per 100g
3kg
Eukanuba
Medium Mature Dry Dog Food Chicken
£16.35
£0.55 per 100g
3kg
Eukanuba
Small And Medium Adult Dry Dog Food Lamb And Rice
£16.49
£0.55 per 100g
7.5kg
Eukanuba
Breed Specific Cocker Spaniel Dry Adult Dog Food Chicken
£26.29
£0.35 per 100g
12kg
Eukanuba
Grain Free Large Breed Dry Adult Dog Food Lamb
£43.99
£0.37 per 100g
Related Products
3kg
Edgard & Cooper
Fresh Chicken Small Breed Dry Dog Food
£17.99
£0.60 per 100g
2kg
Iams
For Vitality Adult Small & Medium Breed Dog Food with Fresh Chicken
£7.65
£0.38 per 100g
1.4kg
Perfect Fit
Chicken Adult Small Dog Complete Dry Dog Food
£6.00
£0.43 per 100g
2.5kg
Lily's Kitchen
Chicken & Duck Small Breed Dry Dog Food
£19.00
£0.76 per 100g
1.5kg
Wellness CORE
Complete Small Breed Dry Adult Dog Food Turkey With Chicken
£11.99
£0.80 per 100g
5kg
Wellness CORE
Complete Small Breed Dry Adult Dog Food Turkey With Chicken
£21.98
£0.44 per 100g
7.5kg
Scrumbles
Chicken Dry Dog Food for Adult & Senior Dogs - Bag
£36.99
£0.49 per 100g
5kg
Iams
Vitality Senior Dog Food Small Medium Breed Fresh Chicken
£16.19
£0.32 per 100g
1.5kg
Pooch & Mutt
Small Dog Complete Dry Food
£7.40
£0.49 per 100g
6kg
Arden Grange
Dry Mini Adult Dog Food With Fresh Lamb And Rice
£16.83
£0.28 per 100g