Today's Deals
Help Guides
Download App
Exceptional by ASDA
Exceptional by Gouda Cheese Crispies
100g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.85
£1.85 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Exceptional by ASDA
Exceptional by ASDA
Exceptional by All-Butter 3 Cheese Scones
£2.00
500g
Exceptional by ASDA
Exceptional by Italian Orzo
£1.90
£0.38 per 100g
340g
Exceptional by ASDA
Exceptional by Blackcurrant Conserve
£2.27
£0.67 per 100g
340g
Exceptional by ASDA
Exceptional by Raspberry Conserve
£2.00
£0.59 per 100g
320g
Exceptional by ASDA
Exceptional by Lemon Curd
£2.00
£0.63 per 100g
350g
Exceptional by ASDA
Exceptional by Chicken Gravy
£3.25
£0.93 per 100g
350g
Exceptional by ASDA
Exceptional by Beef Gravy
£3.25
£0.93 per 100g
175g
Exceptional by ASDA
Exceptional by Velvet Houmous
£2.72
£1.55 per 100g
130g
Exceptional by ASDA
Exceptional by Basil Pesto
£2.30
£1.77 per 100g
Exceptional by ASDA
Exceptional by Giant Avocado
£2.27
Related Products
Roka
Cheese Crispies
£1.85
90g
Tesco Finest
Gouda & Edam Crispies
£1.95
£2.17 per 100g
75g
ASDA
Exceptional by All-Butter Gouda Sun-Dried Tomato & Chilli Bites
£2.00
£2.67 per 100g
Waitrose Ltd
No.1 All Butter Aged Gouda Crispies
£2.90
SPECIALLY SELECTED
Cheese Crispies
£1.29
265g
Sainsbury's
Gouda Cheese
£2.65
£1.00 per 100g
150g
Mlekovita
Gouda Natural Slices
£1.84
£1.23 per 100g
Morrisons
The Best Cheese Crispies
£2.15
150g
Old Amsterdam
Mature Gouda Cheese
£3.50
£2.33 per 100g
500g
Mlekovita
Gouda Cheese Slices
£5.00
£1.00 per 100g