Today's Deals
Help Guides
Download App
Fenty Skin
Hydrating Moisture Barrier Lip Balm With Barbados Cherry + Vitamin E in E
5g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£16.00
each
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Fenty Skin
50ml
Fenty Skin
Mini Fat Water Niacinamide Pore-Refining Toner Serum With Barbados Cherry
£16.00
£32.00 per 100ml
Related Products
Honeybalm
Cherry Lip Balm
£6.99
Revolution
Juicy Peptide Lip Balm Nude Latte
£5.99
Revolution
Juicy Peptide Lip Balm Nude Spice
£5.99
Revolution
Juicy Peptide Lip Balm Pink Strawberry
£5.99
4.2g
O'Keeffe's
Lip Repair Cherry Lip Balm
£4.79
each
10g
Carmex
Cherry Lip Balm Tube SPF15 Moisturising
£2.29
£22.90 per 100g
3ml
Revolution
Kiss Drip Water Lip Tint Cherry Glace
£5.99
£199.67 per 100ml
e.l.f.
e. l.f. Cosmetics Hydrating Core Lip Shine Joyful
£8.00
Garnier
Moisture Bomb Cherry & Panthenol Lip Sheet Mask
£3.49
4.25g
Carmex
Cherry Stick Lip Balm Spf15
£2.85
each
Related Searches
Fenty Skin