Today's Deals
Help Guides
Download App
Findlater's Fine Foods
Findlater's Duck Liver Pate with Poached Plum
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£4.25
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£3.16
Usually
£4.25
£4.25
Supermarket Alternatives
Iceland
Brussels Pate 170g
£1.25
£0.74 per 100g
Sainsbury's
Duck & Orange Pate 170g
£1.50
£0.88 per 100g
Asda
Reduced Fat Smooth Brussels Pate 175g
£0.69
£0.39 per 100g
Morrisons
Smooth Brussels Pate
£1.75
Tesco
Crab Pate 100g
£1.50
£1.50 per 100g
see more
Good to know
Gluten free
Suitable for coeliacs
Awarded Great Taste 2019
Reviews
4.2
39 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"Very tasty pate a bit too much plum though"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Findlater's Fine Foods
Findlater's Fine Foods
Findlater's Roast Salmon Pate
41
£4.25
Findlater's Fine Foods
Findlater's Mushroom Pate with Madeira Wine & Truffle Oil
24
£4.25
Related Products
Bucegi
Chicken Liver Pate
2
£1.60
£0.80 per 100g
Bucegi
Pork Liver Pate
2
£1.60
£0.80 per 100g
Findlater's
Chicken Liver Pate
111
£4.25
Sainsbury's
Chicken Liver Pate
78
£1.50
£0.88 per 100g
Tesco
Smooth Chicken Liver Pate
57
£1.50
£0.88 per 100g
SPECIALLY SELECTED
Duck & Orange Pate
£1.75
Gressingham
Duck Breast Portions with Plum & Hoisin Sauce
12
£6.50
£2.03 per 100g
Sainsbury's
Festive Duck Dog Treats with Plum Burger
£2.00
£2.50 per 100g
Sainsbury's
Duck & Orange Pate
61
£1.50
£0.88 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Chicken Liver Pate Slice
13
£3.00
Related Searches
Findlater's Fine Foods
Spreads
Pates
Duck Pâtés