Today's Deals
Help Guides
Download App
Fish
Volume Root Boost Powder
14g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£6.29
£44.93 per 100g
VISIT
Amazon
£6.29
£44.93 per 100g
VISIT
Waitrose
£7.00
£50.00 per 100g
VISIT
Ebay
£8.85
£63.21 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Fish prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£5.00
Highest
£6.29
£6.29
Good to know
Fish Volume Puffer Fish Root Boosting Styling Powder
Instant root booster
Lightweight, matt styling powder
Adds volume, texture and hold
Medium hold
Matt finish
Fuller looking and textured hair
Part hair and sprinkle powder into roots of dry hair
Massage with fingertips to add instant root boosting volume
Sprinkle through the rest of the hair for light weight texture, seperation and control
see more
Reviews
3.6
42 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Fish
100ml
Fish
Original Fingers Shape Defining Wax
6
£6.29
£6.29 per 100ml
Related Products
7g
VO5
Instant Volume Powder
25
£4.99
each
20g
American Crew
Root Boost Powder
£12.99
£64.95 per 100g
200ml
VO5
Volume Boost Gel Spray for All-Day Hold
40
£3.99
£2.00 per 100ml
7g
VO5
Matt Finish Thickening Hair Powder
148
£5.00
each
7g
Redken
Powder Grip Volume Matte
1
£19.99
each
80ml
Heath
Hair Gel
£13.99
£17.49 per 100ml
150ml
Lee Stafford
Plump Up The Volume Root Boost Mousse Spray
55
£8.99
£5.99 per 100ml
75ml
Blind Barber
101 Proof Classic Pomade
£18.00
£24.00 per 100ml
75g
Johnny's Chop Shop
Barbers Matt Paste
151
£6.95
£9.27 per 100g
100ml
Slick Gorilla
Cream Styler
£12.95
£12.95 per 100ml
Related Searches
Fish
Hair Powders