Today's Deals
Help Guides
Download App
Flash
Direct to Floor Fresh Lemon Floor Cleaner
800ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£2.75
£0.34 per 100ml
VISIT
Sainsbury's
£2.75
£0.34 per 100ml
VISIT
Iceland
£3.16
£0.40 per 100ml
VISIT
Asda
£3.24
£0.41 per 100ml
VISIT
Tesco
£3.25
£0.41 per 100ml
VISIT
Waitrose
£3.70
£0.46 per 100ml
VISIT
Ebay
£4.21
£0.53 per 100ml
VISIT
see 3 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.7
2,879 reviews from 7 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Flash
800ml
Flash
Direct to Floor Berry Floor Cleaner
38
£2.75
£0.34 per 100ml
800ml
Flash
Direct To Floor Flower Garden Breeze
81
£2.75
£0.34 per 100ml
1l
Flash
Cleaning Liquid Lemon
2,829
£2.25
£0.23 per 100ml
800ml
Flash
Direct To Floor Mrs Hinch's Limited Edition Midsummer Memories
£3.25
£0.41 per 100ml
Flash
Speed Mop Wet Floor Cleaning Wipes Cloths
3,404
£7.00
£0.29 each
800ml
Flash
Spray Wipe Done Lemon Spray
15
£2.44
£0.31 per 100ml
1l
Flash
Multipurpose Floor Cleaner Apple Blossom
2
£2.24
£0.22 per 100ml
Flash
Crisp Lemon Floor Cleaner
14
£2.00
Flash
Citrus Fresh Speed Mop Starter Kit With 6 Refills
6,718
£10.00
Related Products
1l
Stardrops
Pink Stuff All Purpose Floor Cleaner
23
£1.19
£0.12 per 100ml
1l
ASDA
Lemon All Purpose Cleaner
66
£1.04
£0.10 per 100ml
The Pink Stuff
Direct To Floor Cleaner
10
£2.00
Method
Lemon Ginger All Purpose Floor Cleaner - Squirt + Mop Bottle
87
£4.50
500ml
Cif
Lemon Cream Cleaner with Micro Particles
1,268
£1.00
£0.20 per 100ml
Sainsbury's
Green Care Home Laurel & Basil All Purpose Floor Cleaner
£2.00
950ml
Cif
Ocean Against Stubborn Dirt Floor Cleaner
849
£1.59
£0.17 per 100ml
1l
ASDA
Passion Flower All Purpose Cleaner
8
£1.20
£0.12 per 100ml
1l
Elbow Grease
Squirt & Mop Floor Cleaner
£1.50
£0.15 per 100ml
739ml
Method
Wild Rhubarb All Purpose Floor Cleaner Squirt + Mop
183
£3.00
£0.41 per 100ml
Related Searches
Flash