Today's Deals
Help Guides
Download App
Forest Feast
Berries & Cherries
170g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£3.33
£1.96 per 100g
VISIT
Boots
£3.50
£2.06 per 100g
VISIT
Tesco
£3.50
£2.06 per 100g
VISIT
Waitrose
£3.90
£2.29 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Forest Feast prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£3.15
Usually
£3.50
Highest
£3.95
£3.33
Supermarket Alternatives
Asda
Raisins Berries & Cherries 250g
£1.98
£0.79 per 100g
Tesco
Black Forest Fruits Mix 500g
£3.00
£0.60 per 100g
Sainsbury's
Frozen Black Forest Fruits 450g
£3.60
£0.80 per 100g
Waitrose
Waitrose Frozen Forest Fruit Mix
£3.25
Morrisons
Wonky Berry Mix
£2.99
see more
Good to know
Nutritional
Low Fat and Source Of Fibre
Mix of sweetened dried sour cherries, cranberries, blueberries and jumbo flame raisins
Vegan
Source of Fibre
Low in fat
of dried fruit equates to one of your five-a-day
see more
Reviews
3.4
9 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Forest Feast
120g
Forest Feast
Dark Chocolate Sour Cherries
35
£3.75
£3.13 per 100g
Related Products
500ml
Old Mout
Cider Premium Berries & Cherries Bottle
13
£2.40
£0.48 per 100ml
330ml
Old Mout
Berries & Cherries Cider Cans
14
£9.50
£0.29 per 100ml
370g
Bonne Maman
Berries & Cherries Conserve
26
£3.60
£0.97 per 100g
330ml
Old Mout
Berries & Cherries
7
£5.25
£0.40 per 100ml
330ml
Hip Pop
Berries & Cherries
59
£5.25
£0.40 per 100ml
Driscoll's
Cherries
£3.50
500ml
Old Mout
Cider Berries & Cherries 0.0% Alcohol Free Bottle
11
£1.50
£0.30 per 100ml
75g
Bear Fruit
Dried Cherries
12
£2.60
£3.47 per 100g
Belvoir
No Added Sugar Cherries & Berries Cordial
5
£3.50
Waitrose Ltd
Waitrose Dried Cherries
25
£5.00
Related Searches
Forest Feast
Cherries
Dried Fruits
Berries
Snack Packs