Today's Deals
Help Guides
Download App
Fox's
Half-Coated Milk Chocolate Cookies
175g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.50
£1.43 per 100g
VISIT
Waitrose
£2.75
£1.57 per 100g
VISIT
Co-op
£3.00
£1.71 per 100g
VISIT
Ebay
£30.21
£17.26 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Fox's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.50
Usually
£3.00
£2.50
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Milk Chocolate Chip Cookies 220g
£3.00
£0.07 per 100g
Morrisons
All Butter Chocolate & Orange Flavour Cookies 200g
£2.50
£1.25 per 100g
Asda
Chunky Milk Chocolate Cookies 180g
£1.20
£0.67 per 100g
Tesco
Double Chocolate Cookies
£1.50
£0.30 each
Boots
No Added Sugar Double Chocolate Chip Cookies 150g
£2.80
£1.87 per 100g
Waitrose
Waitrose Free From Gluten Choc Chunk Cookies
£3.00
see more
Good to know
Cookies with milk chocolate chunks half coated in milk chocolate
New, more delicious recipe
Suitable for vegetarians
Reviews
4.3
85 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
"These looked nice but are pretty awful"
"These taste quite nice but nothing special and there are only 7 in the pack"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Fox's
Biscuits
Sweets
Cookies
Chocolate Biscuits