Today's Deals
Help Guides
Download App
Fred & Flo
Non Spill Beaker
380ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.60
£0.68 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Fred & Flo prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.60
Usually
£13.00
Highest
£33.99
£2.60
Supermarket Alternatives
Tesco
Straw Beaker 380ml
£2.45
£0.64 per 100ml
Boots
Baby Free Flow Beaker Cup
£1.55
Morrisons
Screw Top Beaker 350ml
£1.25
£0.36 per 100ml
Sainsbury's
Kids Mixed Plain Colour Cups
£2.00
Good to know
Fred and Flo Non Spill Beaker 380ml.
Reviews
2.7
10 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"Very frustrating because if we are not paying attention then the sofa gets a milk bath"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Fred & Flo
Fred & Flo
Non Spill Cup
4
£2.60
380ml
Fred & Flo
Straw Beaker
2
£2.45
£0.64 per 100ml
Fred & Flo
Tesco 2 Fitted Cotton Jersey Sheets Moses
109
£4.00
Fred & Flo
Standard Neck Teat Medium Flow
1
£3.00
Fred & Flo
Easy Fit Pants Size 4
26
£3.35
£0.08 each
Fred & Flo
Baby Bath
28
£0.79
Fred & Flo
Baby Lotion
38
£0.79
Fred & Flo
Tesco 2 Fitted Cotton Jersey Sheets Cot Bed
109
£10.00
Fred & Flo
100 Cotton Wool Balls
25
£1.70
Fred & Flo
Muslin Cloths White
2
£6.00
Related Products
Little Ones
Sainsbury's Little Ones Non Spill Cup 6 Months+
5
£2.60
Boots Baby
Boots Little + Loved Baby 360 Non Spill Cup
£4.50
350ml
Morrisons
Screw Top Beaker
3
£1.25
£0.36 per 100ml
Nuby
Trainer Sipeez No Spill Easy Grip Beaker 6+m
10
£2.94
750ml
Sainsbury's
Home Klip Lock Beaker
£4.00
£0.53 per 100ml
Go Cook
Klipfresh Food Storage Beaker
2
£3.00
Spill
Everyday Teabags
7
£5.25
Boots
Baby Free Flow Beaker Cup
15
£1.55
Baby Shark
Toothbrush Beaker Timer & Stickers Set
£2.99
Safe + Sound
Safe & Sound Feeding Beaker
3
£9.00
Related Searches
Fred & Flo
Sippy Cups
Baby Cups
Beakers