Today's Deals
Help Guides
Download App
Free From Fellows
| Rhubarb and Custard
70g
1
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£3.49
£4.99 per 100g
VISIT
Ebay
£6.57
£1.99
£9.39 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Usually
£1.99
Highest
£3.79
£3.49
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Rhubarb & Custard Sweets 200g
£1.35
£0.68 per 100g
Tesco
Fruit Pastilles Sweets 250g
£1.35
£0.54 per 100g
Waitrose
Waitrose Fizzy Strawberry Flavour Lances
£0.70
Good to know
No sugar, gelatine or gluten
Natural colours and flavours
No preservatives
Vegan friendly
Vegetarian Society approved
Flavoured with sweeteners
see more
Reviews
2.4
20 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Free From Fellows
Sweets
Vegan Sweets
Confectioneries
Treats