Today's Deals
Help Guides
Download App
Fresh
Body Lotion Sugar Lemon
300ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£24.00
£8.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Lightweight, creamy lotion with vitamins C & E and glycerin
Delivers 24hr hydration
Citrus fragrance with notes of lemon, yuzu, and caramel
Enriched with vitamins C & E and moisturizing glycerin
All-day hydration for smooth, supple skin
Skincare treatment for the body
Aqua, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Pentylene Glycol, C10-18 Triglycerides, Polyglycerin-3, Glyceryl Stearate, Propanediol, Squalane, Parfum, Jojoba Esters
see more
Reviews
4.9
8 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Fresh
300ml
Fresh
Body Lotion Sugar Lychee
4
£17.99
£6.00 per 100ml
300ml
Fresh
Body & Hand Wash Sugar Lemon
5
£27.00
£9.00 per 100ml
300ml
Fresh
Body Lotion Hesperides Grapefruit
8
£30.00
£10.00 per 100ml
300ml
Fresh
Body Lotion Rose Morning
8
£30.00
£10.00 per 100ml
300ml
Fresh
Body Lotion Lily Jasmin
5
£24.00
£8.00 per 100ml
240g
Fresh
Brown Sugar Body Polish
£28.80
£12.00 per 100g
300ml
Fresh
Body & Hand Wash Sugar Lychee
4
£21.60
£7.20 per 100ml
10g
Fresh
Sugar Lip Polish Exfoliator
3
£18.00
£180.00 per 100g
4.3g
Fresh
Sugar Lip Treatment Bloom
128
£22.00
each
30g
Fresh
Sugar Face Polish Exfoliator
34
£24.00
£80.00 per 100g
Related Products
Bronnley
The Lemon Edit 1Each
£17.28
200ml
Sebamed
Moisturising Lotion
£3.99
£2.00 per 100ml
Cowshed
Relax Body Lotion
£28.00
Cowshed
Active Body Lotion
£28.00
Cowshed
Replenish Body Lotion
£28.00
Vive
Lemon Zero Sugar
£1.65
£0.28 each
72g
Vicks
Vapodrops Lemon & Menthol Sugar Free
2
£1.69
£2.35 per 100g
500ml
7UP
Zero Sugar
54
£1.00
£0.20 per 100ml
Fisherman's Friend
Honey & Lemon
1
£0.79
Palmer's
Coconut Oil Body Lotion
1
£5.00