Today's Deals
Help Guides
Download App
Fresh
Sugar Advanced Treatment Lip Balm
4.3g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£19.20
each
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.4
45 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Fresh
Fresh
Tint And Treat Sugar Lip Rose And Advanced Therapy Lip Balm Duo Set
£32.00
4.3g
Fresh
Sugar Lip Treatment Aurora
£22.00
each
4.3g
Fresh
Sugar Mint Rush Lip Treatment
5
£22.00
each
12g
Fresh
Sugar Melt Lip Balm in Watermelon Rind
£21.00
£175.00 per 100g
15g
Fresh
Advanced Therapy Lip Ointment
6
£24.00
£160.00 per 100g
10g
Fresh
Sugar Lip Polish Exfoliator
3
£18.00
£180.00 per 100g
4ml
Fresh
Sugar Treat Lip Oil Honey
5
£21.00
£525.00 per 100ml
50ml
Fresh
Kombucha Antioxidant Facial Treatment Essence
157
£35.00
£70.00 per 100ml
300ml
Fresh
Body Lotion Sugar Lemon
8
£24.00
£8.00 per 100ml
300ml
Fresh
Body Lotion Sugar Lychee
4
£30.00
£10.00 per 100ml
Related Products
MCoBeauty
Lip Scrub Sugar Exfoliating Balm
£6.75
Honeybalm
Cherry Lip Balm
£6.99
20g
byellie
Lip Balm Brown Sugar
£16.00
£80.00 per 100g
MCoBeauty
Peptide Lip Treatment Berry
£6.00
MCoBeauty
Peptide Lip Treatment Buttercream
£6.00
12ml
Grown Alchemist
Lip Balm: Vanilla Watermelon
476
£6.99
£58.25 per 100ml
MCoBeauty
Peptide Lip Treatment Cupcake
£6.00
MCoBeauty
Peptide Lip Treatment Latte
£5.60
10ml
MUA
Hydra-Juice Peptide Lip Balm Coconut Sugar
£2.50
£25.00 per 100ml
MCoBeauty
Peptide Lip Treatment Fairy Floss
£6.00