Today's Deals
Help Guides
Download App
Fuel
Fuel10k High Protein Moroccan Chickpea Tagine Instant Microwave Ready Meal Pouch
220g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£3.00
£1.36 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Contains chickpeas
Includes vegetables
Textured soya protein is used
Contains apricots
Prepared in Moroccan style spiced tomato sauce
see more
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Fuel
220g
Fuel
Fuel10k High Protein Mexican Bean Chilli Instant Microwave Ready Meal Pouch
£3.00
£1.36 per 100g
88g
Fuel
Fuel10K Instant Soup Tomato
£1.20
£0.45 per 100g
65g
Fuel
Fuel10K Instant Soup Vegetable
£1.20
£0.62 per 100g
64g
Fuel
Fuel10K Instant Soup Mushroom
£1.20
£0.63 per 100g
73g
Fuel
Fuel10K Instant Soup Chicken
£1.20
£0.55 per 100g
87g
Fuel
FUEL10K High Protein Sizzling Beef Instant Noodles Snack Pot
£1.50
£1.72 per 100g
87g
Fuel
FUEL10K High Protein Sweet Chilli Instant Noodles Snack Pot
£1.50
£1.72 per 100g
87g
Fuel
FUEL10K High Protein Roast Chicken Instant Noodles Snack Pot
£1.50
£1.72 per 100g
330ml
Fuel
FUEL10K High Protein Strawberry Breakfast Milk Drink
£1.40
£0.42 per 100ml
330ml
Fuel
10K High Protein Vanilla Breakfast Milk Drink
£1.40
£0.42 per 100ml
Related Products
200g
Batchelors
Pasta 'N' Sauce Microwave Pouch Bolognese
£1.75
£0.88 per 100g
220g
Ben's Original
Lunch Bowl Moroccan Style Chickpea & Raisin
£3.00
£1.36 per 100g
200g
Batchelors
Pasta'N'sauce Microwave Pouch Carbonara
£1.75
£0.88 per 100g
500g
The Gym Kitchen
High Protein Chicken Shawarma Ready Meal
£4.75
£0.95 per 100g
392g
Tesco
Chickpea & Apricot Tagine
£2.00
£0.51 per 100g
200g
Batchelors
Pasta'N'sauce Microwave Pouch Cheesy
£1.75
£0.88 per 100g
500g
The Gym Kitchen
High Protein Chinese Chicken Curry Ready Meal
£4.75
£0.95 per 100g
400g
The Gym Kitchen
High Protein BBQ Chicken Pasta Ready Meal
£4.00
£1.00 per 100g
260g
Maggi
Chickpea Korma Ready Meal
£3.00
£1.15 per 100g
370g
Saida's Kitchen
Moroccan Style Tagine Sauce
£3.50
£0.95 per 100g
Related Searches
Fuel