Today's Deals
Help Guides
Download App
Gaea
Pitted Green Olives
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£3.00
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Waitrose
Essential Pitted Green Olives
£3.00
Sainsbury's
Pitted Green Olives (150g*) 340g
£1.35
£0.40 per 100g
Asda
Pitted Green Olives 310g
£1.25
£0.40 per 100g
Tesco
Italian Pitted Nocellara Olives
£3.00
Morrisons
Pitted Green Olives 330g
£1.30
£0.39 per 100g
see more
Good to know
Hand-picked green olives
Plump, fleshy, full of flavor
100% natural
Pit-free
Reviews
3.0
2 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Gaea
Gaea
Pitted Mixed Olives
1
£3.00
Gaea
Pitted Kalamata Olives
27
£3.00
Gaea
Kalamata Olives And Sun-Dried Tomato Spread
£1.00
£0.80 per 100g
Gaea
Sweet Pepper and Goat Cheese Spread
£1.00
£0.80 per 100g
Gaea
Kalamata Extra Virgin Olive Oil
32
£11.50
Related Products
Gefen
Pitted Green Olives
£3.40
£0.61 per 100g
Morrisons
Pitted Green Olives
14
£1.30
£0.39 per 100g
ASDA
Pitted Green Olives
103
£1.25
£0.40 per 100g
Sainsbury's
Pitted Green Olives
101
£1.80
£1.50 per 100g
Morrisons
Pitted Green Olives
£1.60
Tesco
Pitted Green Olives
£1.60
£1.33 per 100g
Tesco
Pitted Green Olives
31
£3.00
£0.33 per 100g
THE DELI
Green Spanish Olives pitted
£0.89
£0.28 per 100g
Waitrose Ltd
Essential Pitted Green Olives
63
£3.00
Tesco
Pitted Black & Green Olives
1
£1.60
£1.33 per 100g
Related Searches
Gaea
Olives
Green Olives
Pitted Olives